De training

Vind jij het moeilijk om feedback te geven? Volg dan de training feedback geven op een van onze locaties. Leer de beste inzichten en praktische technieken die je nodig hebt om helder te communiceren en iemand op een constructieve wijze van feedback te voorzien. Vind je het ontvangen van feedback juist lastig? Ook dan is deze cursus geschikt. Deze cursus is vooral gericht op de praktijk: oefenen staat centraal en alles wat je hebt geleerd kun je direct toepassen. Daarnaast werk je tijdens deze cursus aan een concreet persoonlijk actieplan. Opbouwende feedback geven en ontvangen draagt bij aan prettige onderlinge relaties en een goede samenwerking in het team.

Wanneer je dagelijks te maken hebt met:


  • Aanspreken

    Je wilt makkelijker mensen aan kunnen spreken op ongewenst gedrag.


  • Confronteren

    Je wilt jezelf minder wegcijferen en mensen eerder confronteren.


  • Weerstand

    Je wilt beter om kunnen gaan met weerstand die je bij jezelf en bij anderen ervaart.


  • Feedback ontvangen

    Je wilt benaderbaar zijn en open staan voor de feedback die je van anderen krijgt.


  • Persoonlijkheid

    Je wilt makkelijker om kunnen gaan met mensen die echt een heel andere persoonlijkheid hebben dan jij.


  • Samenwerking verbeteren

    Je wilt de drijfveren van anderen beter snappen zodat jullie de samenwerking in het team kunnen verbeteren.


  • Adviseren

    Je wilt mensen verbetertips geven zonder dat men zich aangevallen voelt.


  • Communicatie

    Je wilt jouw manier van communiceren zo effectief mogelijk maken.


  • Complimenten geven

    Je wilt complimenten geven op een manier die écht aankomt.


  • Grenzen aangeven

    Je wilt helder en duidelijk je grenzen aangeven.

Onze cursus levert jou op:


  • Duidelijk overkomen

    Je zult proactief en constructief kunnen optreden in gesprekken, vergaderingen en presentaties. Je bent je bewust van hoe je op anderen overkomt.


  • Weerbaarheid vergroten

    Je durft feedback te vragen van anderen, kunt tot de kern van die kritiek of negatieve feedback komen en probeert tot constructieve oplossingen te komen.


  • Zelfverzekerd zijn

    Je voelt je zelfverzekerder wanneer je gedragingen moet bespreken en je leert jezelf kernachtig uit te drukken.


  • Minder stress ervaren

    Doordat je je duidelijk kunt uitdrukken en aangeven wat je (niet) wilt, is je hoofd aan het einde van de dag niet langer zo vol met drukke gedachten.


  • Betere communicatie

    Je brengt je communicatie naar een volgend niveau: je bent duidelijk, stelt je toegankelijk op, houdt rekening met de ander en bent constructief.


  • Betere feedback

    Je kunt de belangrijkste feedbackregels in de praktijk toepassen waardoor je jezelf tot een aangename en constructieve gesprekspartner maakt.


  • Bewust worden

    Je bent je bewust van hoe je (niet altijd goed) luistert, hoe je eigen referentiekader, je beeld en je mening beïnvloedt en houdt hier rekening mee.


  • Prettiger samenwerken

    Doordat je duidelijk communiceert werk je beter samen. Je bent toegankelijk en mensen weten wat ze aan je hebben. Dat zorgt voor een heldere en goede samenwerking en prettige onderlinge relaties!

Deze training

27 juni 2025  09:00 - 16:00 Utrecht


€ 495.00
Geheel verzorgde dag inclusief lunch, drankjes, cursusmaterialen en naslagwerk. excl. BTW.

Ghislen
Sales manager

Toch liever een andere dag?

We zijn er het hele jaar voor je

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Gertwin de Graaf

Met een gezonde tegenzin begonnen aan deze training. Ik was bang dat mijn bijzonder werkomstandigheden niet zouden passen in een dergelijke training. Maar het tegendeel bleek waar. Er waren meer dan voldoende tips en handvatten om waardevol te zijn.

Al met al een uitstekende training en zeker geen verloren dag.
Training goed, trainer goed, locatie goed. Dus een welverdiende 8.

Jenneke Klunder

Ik had een geweldige trainer (Patrick vd Gulik) die zoveel enthousiasme voor de training en zijn vak heeft, dat je vanzelf op je stoel gaat stuiteren 🙂

Wat nog veel belangrijker was, is het gevoel van veiligheid dat vanaf het begin van de dag opgebouwd werd. Hierdoor konden mijn medecursisten en ik de oefeningen met zoveel mogelijk inzet uitvoeren, waardoor we het maximale uit de training konden halen.

Janneke Elzinga

De cursus wordt duidelijk uitgelegd.

Door de vele rollenspellen ga je direct al nadenken over de juiste manier van vragen stellen. Een aanrader

Inschrijven / optie nemen
Beste opleider

Beste opleider

7 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.000 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten